Wyposażenie biur i gabinetów, które można wziąć w leasing

Leasing najczęściej kojarzy się z flotą samochodową, natomiast tak naprawdę leasingować można niemal wszystko. Leasing ma liczne zalety, szczególnie w przypadku małych przedsiębiorstw, które na rynku są bardzo krótko, gdyż ich zdolność kredytowa może być niska, co przekłada się na brak pozytywnej decyzji kredytowej. Mogą oni zdecydować się na leasingowanie, co pozwoli im na oszczędność, jak i rozwinięcie działalności.

Jeżeli chce się założyć gabinet lekarski bądź gabinet kosmetologii, trzeba przygotować się na poniesienie dużych kosztów. Sprzęt medyczny oraz ten, przeznaczony do różnego typu zabiegów kosmetycznych jest bardzo drogi. Dlatego warto zdecydować się na jego leasing.

Najwyższej jakości sprzęt sprawia, że gabinet staje się bardziej konkurencyjny, a doskonałe wyposażenie przekłada się na jego funkcjonalność. Kwota leasingu oraz cała oferta zależy od wielu czynników. Banki wymagają bardzo często posiadania w ich instytucji konta, na które wpływają zyski z prowadzenia firmy, co przekłada się na warunki oraz zdolność leasingową. Zatem nie ma uniwersalnej oferty, tylko dedykowana jest ona do konkretnego i indywidualnego przypadku. Jeżeli firma ma dobrą kondycję finansową i posiada doświadczenie na rynku, opłata wstępna może być nawet na poziomie 0%, natomiast w przypadku nowych przedsiębiorców opłata może wynosić 45%. Również warto zwrócić uwagę na pozostałe warunki oraz czy bank finansuje zakup używanego sprzętu, a także ile wynosi maksymalny okres leasingowania i procent od wykupu.

Paweł

Paweł

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego wpisu, zachęcam do zapoznania się z innymi artykułami
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *