Najlepszy leasing – luty 2018

W dzisiejszym zestawieniu chciałbym przedstawić najlepszy leasing luty 2018 dla samochodów dostawczych i ciężarowych powyżej 3,5 t, na potrzeby działalności gospodarczej. Samochód dostawczy o wartości 300 tys. zł ma być wzięty w leasing na okres 48 miesięcy, przy wkładzie własnym wynoszącym 40%. Wśród najlepszych ofert na pierwszym miejscu plasuje się Europejski Fundusz Leasingowy SA. Rata leasingowa wyniesie tu 4110 zł. Samochód ciężarowy będzie można wykupić, po okresie leasingowania za kwotę 3000 zł, czyli 1% wartości.

Na drugim miejscu znalazł się Getin Leasing. W tej ofercie miesięczna rata leasingowa będzie wynosić 3841 zł. Samochód ciężarowy będzie można wykupić za 6% wartości, czyli 18 tys. zł.

Na trzecim miejscu uplasował się weźleasing.pl. W tym przypadku na miesięczną ratę trzeba będzie wydać 3030 zł. Wykupu samochodu po zakończeniu umowy będzie można dokonać za kwotę 57 tys. zł, co stanowi 19% wartości początkowej samochodu.

Czwarte miejsce zajął ING Lease, a piąte VB leasing. W ING Lease suma opłat wynosi od 107,52%, a w VB leasing 108,28%. W ING Lease rata miesięczna wyniesie 4050 zł, a w VB leasing 4057,5 zł.

Jeśli nie zdecydujemy się na wykup samochodu po okresie leasingowania, to najlepszą ofertą będzie weźleasing.pl, gdzie rata miesięczna jest najniższa. W tej ofercie jednocześnie, z pośród tych które znalazły się na podium, za wykup samochodu ciężarowego, o wartości 300 tys. zł, po okresie leasingowym, trzeba zapłacić najwięcej. Ponieważ różnice w ratach poszczególnych ofert nie są znaczące, zdecydowanie najlepiej pod każdym względem przedstawia się oferta EFL.

Paweł

Paweł

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego wpisu, zachęcam do zapoznania się z innymi artykułami
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *